MEDARBETARE

Här ser du alla som jobbar på Stendörren i dag. Tveka inte att kontakta oss om du har frågor om verksamheten.

Stab
Fredrik Brodin
VD

fredrik.brodin@stendorren.se

08 518 331 01
Magnus Sundell
CFO, vVD

magnus.sundell@stendorren.se

08 518 331 02
Johanna Bergin
Kontorsansvarig

johanna.bergin@stendorren.se

08 518 331 03
Binh Nguyen
Analytiker

binh.nguyen@stendorren.se

08 518 331 04
Caroline Gebauer
Bolagsjurist

caroline.gebauer@stendorren.se

08 518 331 05
Pär Wallerborg
Tf HR-chef

par.wallerborg@stendorren.se

08 518 331 00
Uthyrning
Maria Mastej
Marknads- och uthyrningschef

maria.mastej@stendorren.se

08 518 331 11
Ksenia Beloborodova
Uthyrare

Ksenia.beloborodova@stendorren.se

08 518 331 12
Lars Hadzin
Uthyrare

lars.hadzin@stendorren.se

08 518 331 13
Louise Ravn
Hyresadministration

louise.ravn@stendorren.se

08 518 331 14
Terese Froststedt
Marknadskoordinator

terese.froststedt@stendorren.se

08 518 331 15
Daniel Eriksson
Praktikant Marknads- och
uthyrningsavdelningen

daniel.eriksson@stendorren.se

08 518 331 00
Ekonomi
Annica Holm Englund
Ekonomichef

annica.holm-englund@stendorren.se

08 518 331 20
Frieda Tibi
Redovisningsekonom

frieda.tibi@stendorren.se

08 518 331 21
Christina Arve
Redovisningsekonom

christina.arve@stendorren.se

08 518 331 22
Jeanette Lönnborg
Redovisningsekonom

jeanette.lonnborg@stendorren.se

08 518 331 23
Rose-Marie Moberg
Redovisningsekonom

rose-marie.moberg@stendorren.se

08 518 331 24
Fredrik Jidinger
Redovisningsekonom

fredrik.jidinger@stendorren.se

08 518 331 25
Tobias Gerdtmark
Redovisningsekonom

tobias.gerdtmark@stendorren.se

08 518 331 00
Förvaltare
Frej Adolph
Fastighetschef

frej.adolph@stendorren.se

08 518 331 40
Per Oscarsson
Projektchef

per.oscarsson@stendorren.se

08 518 331 00
Erik Grass
Förvaltningschef

erik.grass@stendorren.se

08 518 331 41
Cecilia Schönning
Förvaltare

cecilia.schonning@stendorren.se

08 518 331 42
Mats Gunnarsson
Förvaltare

mats.gunnarsson@stendorren.se

08 518 331 43
Katarina Stannervik
Förvaltare

katarina.stannervik@stendorren.se

08 518 331 44
Anna Forsberg
Förvaltare

anna.forsberg@stendorren.se

08 518 331 45
Therese Löfqvist
Förvaltare

therese.lofqvist@stendorren.se

08 518 331 48
Fredrik Bergström
Driftingenjör

fredrik.bergstrom@stendorren.se

08 518 331 46
Andreas Josefson
Driftcontroller

andreas.josefson@stendorren.se

08 518 331 47
Fastighets- och drifttekniker
Niklas Ahlgren
Fastighetstekniker

niklas.ahlgren@stendorren.se

08 518 331 60
Leif Svantesson
Drifttekniker

leif.svantesson@stendorren.se

08 518 331 61
Thomas Österlund
Fastighetstekniker

thomas.osterlund@stendorren.se

08 518 331 62
Ronny Devell
Fastighetstekniker

ronny.devell@stendorren.se

08 518 331 63
Stig Johansson
Fastighetstekniker

stig.johansson@stendorren.se

08 518 331 64
Jim Aksberg
Drifttekniker

jim.aksberg@stendorren.se

08 518 331 65
Anton Drane
Fastighetstekniker

anton.drane@stendorren.se

08 518 331 66
Malin Haraldson
Fastighetstekniker

malin.haraldson@stendorren.se

08 518 331 67